About

Yaratıcı Çözümler Ve Markanızı Büyüten Sonuçlar

Yaratıcı bir Firma Olmamız Dışında Modern Çağın Dinamizmine Uyum sağlayan Tasarımlarımız ile Sizleri Buluşturarak Farkınızı Ortaya Koyun.
Markanız 7 Renk Ajans İle Büyüsün.

About
Team

Başarılarımız

Yaratıcı fikirlerlerimiz ile müşterilerimize uzun süredir hizmet veriyoruz.

13

Logo Satışı

780

Saatlerdir Çalışıyoruz

82

Satış

Team
Services

Hizmetlerimiz

Kalite standartlarımız aynı zamanda hizmet, teknik uzmanlık ve tavsiyeler açısından da geçerlidir. Çalışanlarımız, günlük işlerinizde edindiğiniz bilgi ve tecrübeyle size yardımcı olmaktan mutluluk duymaktadır.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik

Amblem ve logotype’tan başlayarak firmanızı veya kurumunuzu yansıtan tüm materyallerin tasarımı, büyümek ve markalaşmak isteyen her firma için gereklidir. 7Renk Ajans olarak, sizin için en uygun kurumsal kimliği tasarlar ve kullanımınıza sunarız.

Promosyon

Promosyon

Kendimizi en iyi tanıtma yollarından biride promosyon ürünleridir. Her sektörün kendi tanıtım ve reklamında kullanacağı promosyon ürünlerini ve hitab edeceği müşteri portföyünü doğru kullanması gerekir. Yapılan promosyon ürünleri hem kendi tanıtımımıza hemde kullanıcıya faydalı olmalıdır. Yapılacak promosyon çalışmaları doğru yönetilmezse hem bize hemde kullanıcıya fayda sağlamaz. Bunun için bu tür çalışmalar profesyonel ekip işidir.

Davetiye

Davetiye

Hayatınızın en özel gününü sevdikleriniz ile paylaşmak için bu özel güne yakışan davetiye modellerini tercih etmelisiniz. Her ilişkinin karakteristik bir özelliği vardır. Dolayısıyla çift olarak seçtiğiniz düğün davetiyesi de sizin aşkınızı anlatan bir tasarıma sahip olmalı…

Açık Hava Reklam

Açık Hava Reklam

Açık hava reklamcılığı çok büyük kitlelere düşük maliyetlerle ulaşabilmekte ve reklam yapılan markanın, hizmetin sürekli yenilenerek akıllarda kalmasını sağlamaktadır. Açıkhava reklamları dendiğinde kapı önünde bulunan bir yönlendirme levhasından tutunda tüm bina üzeri reklam giydirme, cam üzeri görsel kaplama , otobüs giydirmeleri , araç reklam giydirmeleri , cephe tabelaları ve cephe giydirmeleri, iç mekandaki görsel çalışmalara varana kadar dikkatinizi çekebilecek her türlü reklam çalışmasını Açıkhava reklamları olarak değerlendirebiliriz. Profesyonel ekibimiz ile sizlere bu hizmeti sunmaktan mutluluk duyarız.

Web Tasarım

Web Tasarım

Günden güne gelişen teknoloji ve bununla birlikte evrim geçiren internet siteleri. İnternet sitelerinin günümüzde önemi oldukça arttı. Kurumsal imajınızın yansıtıldığı belki de satışlarınızı olumlu veya olumsuz etkileyecek olan bir yapı.
7 Renk Ajans olarak, isteklerinizi kesin bir biçimde göz önünde bulundurarak çağın standartlarına uygun ve yaratıcı internet siteleri tasarlıyoruz. Yürüttüğümüz web tasarım projeleri müşteri kitlenize olumlu yönde bir izlenim bırakırken, arama motoru optimizasyonu için de gelişmiş şekilde tasarlanır. Web tasarım projelerinizde ekibimize güvenebilir, maksimum verimi alacağınızdan emin olabilirsiniz.

3D Tasarım

3D Tasarım

3D Tasarım, Modelleme ve Görselleştirme, Tasarım ve Çizim, Animasyon ve Canlandırma, Görsel Tasarım ve Sunum alanlarında profesyonel hizmet verilmektedir.
Ofisimizde projelerinizi ve çalışmalarınızı en etkili ve dikkat çekici şekillerde sunmanıza olanak veren gerçekçi ve yüksek kaliteli görseller hazırlıyoruz. Mükemmel kalitede tasarımlar ve animasyonlar ile tüm çalışmalarınız için hızlı ve yaratıcı çözümler üretiyoruz. Taleplerinizi gerçekçi materyaller ve yaratıcı tasarımlarla birleştirerek mükemmel sonuçlar elde ediyoruz.

Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama

Gelişen internet dünyasında artık bulunabilir olmak için farklı olmak zorundasınız. Bu farkı biz biliyor ve size destek oluyoruz. Adwords, sosyal medya yönetimi ve daha fazlası için iletişime geçin.

Reklam

Reklam

Reklamın genel amacı; hedef tüketicilere bir ürün veya bir hizmeti duyurmak, ürüne, markaya, işletmeye karşı tüketicilerde olumlu bir eğilim oluşturmayı sağlamaktır. Diğer bir deyişle reklam, doğrudan satış ya da kar sağlamayı kolaylaştırmaya yönelik iletişim kurmaktır. 7 Renk Ajans olarak sizler için bu hizmeti sunmaktan mutluluk duyarız.

Grafik

Grafik

Grafik Tasarım Ne İçindir?, amacı “alıcısına” en kapsamlı ve en iyi şekilde hizmet etmek olan tasarımcının, film jeneriklerinden bilgi tasarımına, televizyon yayın tasarımından müziğin görselleştirilmesine, yazı tasarımından kitap tasarımına, yazılım tasarımından reklam tasarımına ve daha fazlasına ulaşabileceği, uluslararası örnekleri ve temsilcileri görebileceği bir başvuru kitabıdır ve bu hizmeti sizlere sağlamaktan büyük memnuniyet duyarız.

Services
Work

Hizmetlerimiz

Aşağıdaki Yeni Çalışmalarımıza Göz Atın Ve Her Detayı Özenle Hazırlanmış Olan Çalışmalarımızın Tadını Çıkarın

Armoni İstanbul Davetiye
Work
Contact

Sosyalde Biz

Sosyal medyada bizi bulun ve hakkımızda ki dedikodulara şahit olun.

Contact
Contact

İletişim Kuralım

Ürünlerimizden veya hizmetlerimizden herhangi biriyle ilgili
daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmenizi isteriz.

Adınız Soyadınız (gerekli)

Telefon (gerekli)

Email (gerekli)

Mesajınız (gerekli)

Contact